Quickpedia

Quickpedia 1.4008

Wygodny dostęp do serwisu Wikipedia

Zalety

  • Zaawansowane wyszukiwanie
  • Możliwość zmiany rozmiaru czcionki
  • Można wysłać artykuły mailem
  • Wybór artykułów w zależności od lokalizacji

Wady

  • Nie zawsze łatwy dostęp do opcji

Bardzo dobry
8

Quickpedia to darmowa aplikacja usprawniająca przeglądanie zawartości serwisu Wikipedia w iPhone/iPodzie Touch. Lepsza widoczność treści i udoskonalone wyszukiwanie sprawiają, że dostęp do serwisu jest bardzo wygodny.

Quickpedia dostosowuje strony serwisu Wikipedia tak, aby mogły być swobodnie przeglądana na małym ekranie urządzenia przenośnego. Przeczytane strony są zapisywane w karcie pamięci telefonu, by można było powrócić do ulubionych artykułów nie czekając, aż znów się załadują. Wyszukiwanie treści może odbywać się w oparciu o listę haseł, słowa kluczowe lub zestaw najpopularniejszych artykułów.

Program Quickpedia ustala geograficzną lokalizację użytkownika by móc zaproponować materiały na temat otaczających go miejsc. Dodatkowo można sprawdzić jakie artykuły cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników aplikacji lub poprosić o artykuł wybrany losowo.

Quickpedia to wygodny, mobilny dostęp do ogromnej ilości artykułów z serwisu Wikipedia. Lepsza widoczność artykułów na małym ekranie, ranking najpopularniejszych treści oraz dobieranie artykułów według lokalizacji geograficznej czytelnika to największe atuty tej darmowej aplikacji.

Najczęściej pobierane Edukacja i nauka na iphone

Więcej
Quickpedia

Download

Quickpedia 1.4008

Opinie użytkowników o Quickpedia